Akcesoria i częsci zamienne do RO


Akcesoria

Urządzenie nazywane SYMULATOREM ENERGII TYPU ADR-4 jest świetnym uzupełnieniem zestawu odwróconej osmozy. Zmieniona energetycznie i strukturalnie woda wpływa regulująco na procesy biochemiczne zachodzące w ludzkim organizmie. 

Efektywność działania ADR-4 wzrasta ze stopniem oczyszczenia wody. 

 Podstawowym składnikiem wszystkich urządzeń z rodziny ADR jest układ przestrzenny o nazwie Modułowy Element Przemiany Energii. Ich twórcą jest polski wynalazca inż. Stanisław Adrian Wosiński. ADR-4 jest stymulatorem energetycznym zastrzeżonym w polskim Urzędzie Patentowym pod numerem P 320179.  

Więcej informacji na temat ADR-4


Drink Master -  urządzenie służące do nasycania wody dwutlenkiem węgla. W krótkim czasie pozwala na sporządzenie smacznego napoju, lub drinka. Użycie Drink Mastera do nasycenia dwutlenkiem węgla wody oczyszczonej metodą odwróconej osmozy nadaje jej wyjątkowo świeży i orzeźwiający smak. Drink Master jest wyjątkowo łatwy w obsłudze co widać na poniższych ilustracjach.

 
 

Częsci zamienne

duży wybór - niskie ceny

W ofercie naszej znajdą Państwo wszelkie częsci zamienne do aparatów RO - wkłady węglowe, sedymentacyjne, włókniniowe, węglowo-sedymentacyjne, membrany, zbiorniki, wylewki, obudowy, itp.

 

 

  Pytania i zamówienia prosimy kierować na e-mail 
lub
tel. 71 342-15-95, fax 71 341-11-60, tel. kom. 601 70-29-38
oraz listownie na adres firmy.