Minibaseny Sundance

Minibaseny SPA firmy Sundance

   Gama urządzeń Sundance przeznaczonych do hydroterapii dzięki najnowszym rozwiązaniom technicznym  zapewnia szeroki wybór jakości oraz  rodzaju stosowanego masażu. Stała utrzymywana temperatura wody pozwala na montaż urządzenia nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale przede wszystkim w dowolnie wybranym miejscu ogrodu. Dzięki minibasenom Sundance zapewniamy sobie wspaniałą kąpiel w zmieniającej się każdego dnia scenerii. To wspaniały relaks dla całej rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jesienno-zimowa kąpiel najmilsza

    Choć w naszym kraju ciągle nie jest to zbyt popularne, wszystkie urządzenia Sundance są przygotowane na niskie temperatury.
Piękny październik część z Państwa przekonuje do przedłużenia sezonu, zachęcamy, by po prostu sezonu nie zamykać - oswajać sie z pogodą - wieloletni klienci Sundance'a twierdzą, że nie ma nic milszego niż gorąca kąpiel w mroźny poranek. Zimowa noc pod gwiazdami  w minibasenie Sundance również może dostarczyć wielu miłych i niezapomianych wrażeń.


Koszty użytkowania:

Zależą one w dużej mierze od czasu pracy urządzenia, liczby pomp, czasu odkrycia lustra wody, temperatury zewnętrznej.
Do kosztów energii należy doliczyć koszty środków chemicznych i okresowej wymiany filtra (zwykle co 1 lub 2 lata, przy ultradokładnych filtrach co parę miesięcy).
Niezależne laboratoria Wyle sprawdzały koszty zużycia energii w USA dla modelu Capri.
I tak, przy temperaturze zewnętrznej 21 st. C, temeperaturze wody 38,8 st. C, 15 minutach użytkowania hydromasażu i kolejnych 15 minutach kąpieli bez hydromasażu oraz stale pracującej 24-godzinnej pompie obiegowej w ciągu miesiąca model Capri zużył 117 kWh.
Co w polskich warunkach, przy koszcie 1 kWh = 0,45 zł brutto wynosi 52,65 zł/miesiąc. A woda ma stale niemal 39 stopni !!!


Hydroterapia

   Hydroterapia - jedność ciepła, lekkości i masażu - to powód, dla którego myślimy o minibasenie. To także powód, dla których warto wybrać minibaseny Sundance .....
więcej informacji


Pytania i odpowiedzi dotyczące minibasenów Sundance


Zainteresowanych minibasenami firmy Sundance w  zakresie doboru urządzeń oraz kalkulacji cenowej prosimy o kontakt e-mailowy, lub telefoniczny 71 342-15-95 lub 601 702-938.

ostatnia wersja: 8 listopada 2016 r.