Minibaseny Sundance - hydroterapia

HYDROTERAPIA

Hydroterapia - jedność ciepła, lekkości i masażu - to powód, dla którego myślimy o minibasenie. To także powód, dla których warto wybrać minibaseny Sundance czy Sweetwater.
Nasze urządzenia dostarczają niewiarygodnych wręcz wrażeń z masażu hydroterapeutycznego - pozwalając na większy wybór rodzaju i jakości masażu niż jakiekolwiek inne minibaseny.

Doskonałe połączenie wielu elementów: siedzisk, ułożenia i rodzaju dysz, sterowanie uwalnia magiczną potęgę tkwiącą w wodzie: potęgę dającą relaks, zdrowie i przypływ pozytywnej energii.

Ciepła woda wzmaga krążenie krwi i stymuluje wydzielanie endorfin, pobudzając naturalne odczucie błogości. Dzięki poszerzeniu naczyń krwionośnych, ciepło przyspiesza krążenie krwi, by ulżyć zmęczonym mięśniom i nadwyrężonym tkankom.

Lekkość, jaką daje woda, znosi ciśnienie w mięśniach i stawach. Przyjemne odczucie "braku wagi" sprawia, że łatwiej nam poruszać się zarówno w trakcie kąpieli, jak i po niej.

Masaż, rytmiczny nacisk ukierunkowanej przez dysze wody, uwalnia napięcie, co z kolei przyspiesza wszelkie naturalne procesy lecznicze i regeneracyjne zachodzące w naszym ciele.

Już od czasu starożytnych Greków ludzie doceniali właściwości lecznicze tkwiące w buzujących sadzawkach i źródłach z ciepłą wodą. Nowsze studia nad hydroterapią potwierdzają powszechne mniemanie - że pozwala ona na złagodzenie bólu spowodowanego przez naderwania ścięgien, zwichnięcia, nadmierne forsowanie mięśni i przyspiesza regenerację po męczących treningach.

Hydroterapia uśmierza także bóle artretyczne i łagodzi niektóre z objawów cukrzycy. Zwykłe leżenie w minibasenie Sundance czy DelSol może obniżyć poziom stresu i zapewnić nam spokojny sen.

Dodatkowym i nieoczekiwanym elementem jest sama myśl w ciągu dnia o wieczornej kąpieli w minibasenie - o relaksie, byciu z rodziną, odpoczynku.

Jakie jest odczucie hydroterapii?
Najlepiej sprawdzić to samemu - siedzisko Accu-SsageT jest idealnym do tego miejscem. Zaprojektowane zgodnie z zasadami ergonomii i fizykoterapii łączy kilka rodzajów dysz tak, by tworzyć zarazem odczucie relaksu i pobudzenia.

Zapraszamy do kąpieli.


Zainteresowanych minibasenami firmy Sundance w  zakresie doboru urządzeń oraz kalkulacji cenowej prosimy o kontakt e-mailowy, lub telefoniczny (0-xxxx-71) 342-15-95.

ostatnia modyfikacja: 8 listopada 2006r