Filtry RO (odwrócona osmoza)

Jakość nie mająca równych sobie,
gwarancją Twojego zdrowia.


Szanowni Państwo, 
przedstawiamy nowy rodzaj filtrów do wody opartych na technologii pozbawionej wszelkich mankamentów tradycyjnych metod oczyszczania wody.  Jej wysoka skuteczność usuwania wszystkich bez wyjątku substancji (w tym także rozpuszczonych w wodzie, które usuwa ze skutecznością powyżej 90%) stawia ją zdecydowanie na czele wszystkich innych metod.
Oferowane przez nas urządzenia stosowane są na całym świecie, posiadają certyfikaty USA oraz wszelkie niezbędne atesty PZH.
System filtrów do uzdatniania wody z zastosowaniem technologii odwróconej osmozy (do montażu w szafce podzlewozmywakowej)
A. Wylewka wody oczyszczonej
C. Zawór zbiornika
B. Zawór wody dostarczanej z sieci wodociągowej
D. Połączenie z odpływem zanieczyszczeń do kanalizacji

Filtr Odwrócona Osmoza  (ang. Reverse Osmosis) przeznaczony jest do wody pitnej, nie wymaga energii elektrycznej ani podwyższonego ciśnienia wody. Przepływająca przez niego woda podlega wielostopniowemu procesowi filtracji. Objętość urządzenia nie przekracza 1/3 objętości szafki podzlewozmywakowej.


Twój organizm jest filtrem doskonałym

nie ma jednak części zamiennych...
 

Na proces filtracji wody metodą odwróconej osmozy składają się nastepujące procesy:
 

I - Stopień filtracji - przeprowadzany jest przez filtr wstępny osadowy, polegający na usunięciu brudu, piasku, szlamu i rdzy.

II - Stopień filtracji - w którym przez filtr wstępny złożony z węgla aktywnego wychwytywana i osadzana jest większość substancji organicznych, chlor, radon, DDT. Proces ten pozbawia ponadto wodę wszelkich nieprzyjemnych zapachów.

III - Stopień filtracji - odwrócona osmoza poprzez membranę TFC usuwa wszystkie pozostałe związki organiczne, rozpuszczone ciała stałe i metale ciężkie.

IV - Stopień filtracji - końcowy filtr złożony z węgla aktywnego przeprowadza dodatkowe uszlachetnianie wody.

 

RO-KS - NOWOŚĆ

Największa od 30 lat innowacja w technologii RO ! Model RO-KS  to kompaktowy system odwróconej osmozy, który pozwala na wyeliminowanie zbiornika wody w wielu zastosowaniach, ponieważ jego średnia wydajność wynosi 114 l/godz. Kompaktowa obudowa pozwala na oszczedność zajmowanego miejsca. Wydajność dobowa (2.7 do 4.1 m3) umożliwia na zastosowanie tego niedrogiego systemu w tzw. instalacjach półprzemysłowych takich jak: piekarnie, hotele, restauracje, przemysł kosmetyczny. Dodatkowo może być przeznaczony dla gospodarstw domowych oraz biur, stołówek, laboratoriów, itp. Idealnie współpracuje z ekspresami do kawy, kostkarkami, parownikami oraz innymi maszynami i urządzeniami.

Więcej informacji

RO-775M-ADR

Najbardziej rozbudowana wersja aparatu RO przeznaczona do fitrowania wody na zasadzie odwróconej osmozy. Przepływająca przez niego woda podlega 7-cio stopniowej filtracji gwarantując wodę idealnie nadającą się do picia.
Więcej informacji

RO-675M

Rozbudowana wersja aparatu R0-550, dodatkowo został zamontowany mineralizator, manometr w celu okreslenia zużycia wkładów oraz membrana o dużej wydajnoci 190-250 litrów/dobę
Więcej informacji

RO-675 Kompakt - NOWOŚĆ

Sześciostopniowy aparat RO-675K działający na zasadzie odwróconej osmozy umieszczony w estetycznej, funkcjonalnej obudowie z wysokiej jakości PCV. Opcjonalnie wyposażony jest w system przepłukiwania membrany. Aparat przeznaczony jest dla gospodarstw domowych oraz biur, stołówek, laboratoriów, itp. Idealnie współpracuje z ekspresami do kawy, kostkarkami, parownikami i innymi maszynami i urządzeniami.

Więcej informacji

RO-650 BOX - NOWOŚĆ

Sześciostopniowy aparat działający na zasadzie odwróconej osmozy umieszczony w estetycznej i funkcjonalnej obudowie pozwalającej na utrzymanie urządzenia w wysokiej czystości. Urządzenie wyposażone jest w 12 litrowy zbiornik magazynowy, membranę osmotyczną o wydajności 50 GPD, mineralizator, wkłady i własną wylewkę ceramiczną.
Więcej informacji

RO-650

Rozbudowana wersja aparatu R0-550, dodatkowo został zamontowany mineralizator
Więcej informacji

RO-550 BOX - NOWOŚĆ

Pięciostopniowy aparat działający na zasadzie odwróconej osmozy umieszczony w estetycznej i funkcjonalnej obudowie pozwalającej na utrzymanie urządzenia w wysokiej czystości. Urządzenie wyposażone jest w 12 litrowy zbiornik magazynowy, membranę osmotyczną o wydajności 50 GPD, wkłady i własną wylewkę ceramiczną.
Więcej informacji

RO-550

5-stopniowy system filtracji gwarantuje wodę idealnie nadającą się do picia, pieczenia, kostek lodu, pielęgnacji niemowląt, roślin, zwierząt, itp.
Więcej informacji

RO-435

4-stopniowy system filtracji zapewnia wysokiej jakości wodę do zastosowania w celach spożywczych. Montowany w szafce podzlewozmywakowej zapewnia łatwy dostęp. Więcej informacji

  RO-700

Wysokowydajny aparat RO przeznaczony dla zastosowań przemysłowych (gastronomia, lokale). Wydajność tego urządzenia dochodzi do 570 l wody na dobę.

Więcej informacji

linia aparatów MFRO

Nowoczesna  wersja aparatu przeznaczonego do fitrowania wody na zasadzie odwróconej osmozy. Przepływająca przez niego woda podlega 5-cio stopniowej filtracji gwarantując wodę idealnie  nadającą się do picia.  Cechami lini MFRO są: estetyka, bogata gama kolorystyczna, niewielkie ganbaryty, łatwość  montażu oraz atrakcyjna cena.
więcej informacji.

RO-323T

Aparat działający na zasadzie odwróconej osmozy w wersji turystycznej. Jest to doskonała propozycja dla tych wszystkich którzy podczas urlopu czy wyjazdu chcą pić wodę doskonałej jakości.
więcej informacji

ceny i wiecej informacji 

Ponadto proponujemy całą gamę różnych typów filtrów światowych producentów opartych na metodzie odwróconej osmozy !