Filtr kąpielowy


Filtr ten powstał z myślą o urodzie kobiet i zdrowiu dzieci. Zastosowanie wkładu z węglem aktywnym wzbogaconym o nowoczesny preparat KDF-55 pozwala na usunięcie z wody do 99% chloru. Eliminuje lotne związki organiczne, zanieczyszczenia mechaniczne i chemiczne, nie dopuszcza do rozwoju bakterii.
Stosowanie filtra w czasie kąpieli lub prysznica jest gwarancją, że związki chloru i inne szkodliwe substancje nie przedostaną się przez skórę w głąb Twojego organizmu. Filtrowana woda nie powoduje nadmiernego wysuszenia naskórka, zapobiega powstaniu podrażnień i przykrego uczucia napięcia skóry po kąpieli, a tym samym opóźnia proces starzenia się. Pozwala na utrzymanie skóry i ciała w dobrej kondycji. 

Jest szczególnie polecany do kąpieli niemowląt i małych dzieci, osób o wrażliwej skórze.
Wydajność wkładu: do 20 tyś. litrów (600-700 kąpieli)

Zastosowanie i działanie:
Filtr kąpielowy wyposażony jest we wkład filtracyjny FCSH z węgla aktywowanego z czynnikiem KDF, który doskonale usuwa z wody chlor i jego pochodne. Dzięki nowoczesnej formule wkład jest odporny na wysoką temperaturę. Stosowanie filtra w czasie kąpieli lub prysznica chroni skórę przed nadmiernym wysuszeniem, powstawaniem podrażnień, podnosi odporności na zakażenia grzybicami i drożdżakami.

Dane techniczne:
Max natężenie przepływu 500 dm/h
Max ciśnienie pracy 6 bar
Max temperatura pracy 66°C