Ożywianie wody
ORIGINAL GRANDER® TECHNOLOGY
   
   Czym jest technologia GRANDERA ?

Oryginalna woda do picia Grandera®

Oryginalna woda do picia Grandera®  ożywiona technologią Grandera® jest czystą, wysokiej jakości wodą pozbawioną zanieczyszczenia bakteriologicznego. Wysoka jakość wody jest tym uzasadniona, ze musi najpierw przesączyć się z wysokości 2000m, przez rozmaite doskonale gatunkowo warstwy, ulęgając po drodze w naturalny sposób pełnej filtracji i oczyszczeniu, nie będąc w żaden sposób narażona kontakt z zanieczyszczeniami środowiska. Picie tej wody stwarza każdej żywej istocie możliwość poznania naturalnej siły wody Grandera.
Niezwykłość wody Grandera wynika z tego, ze już jako woda źródlana spełnia wszystkie wymagania czystej i wysokowartościowej wody pitnej.

Woda Grandera® jest w pełni naturalna i zachowana w naturalnym stanie.
Woda Grandera® nie zawiera żadnych konserwantów, ani stabilizatorów stosowanych powszechnie do przedłużenia trwałości wody. Technologia Grandera® gwarantuje świeżość i czystość wody przez bardzo długi czas.


Z powodu swej szczególnej naturalności woda ta jest konsumowana w minimalnych ilościach tak, ze 1 butelka wystarcza na 2-3 tygodnie.
Zawartość: 1 litr, z oryginalnym zamknięciem. Opakowanie: 4 butelki w kartonie.

   
Przykłady urządzeń GRANDERA :

Ożywiacze wody i mieszkania

   

Pręt energetyczny
  Pręt energetyczny jest napełniony "wodą informacyjną Grander" i działa ożywiająco i harmonizująco na wszystkie napoje. Stosowany do szklanek, filiżaneki średniej wielkości kufli czy dzbanów. Do ożywienia napoju wystarcza wielokrotne zamieszanie (kilka sekund) prętem energetycznym, co się najczęściej objawia w natychmiastowej zmianie smaku. Smak może się jeszcze polepszyć, jeżeli już ożywiony napój odstawimy na krótko.
    Zainteresowanych urządzeniami do ożywiania wody w zakresie doboru urządzeń oraz kalkulacji cenowej prosimy o kontakt e-mailowy, lub telefoniczny 71 342-15-95 oraz 601 702-938.