Dystrybutory - EcoFluen-t

DOSKONAŁA WODA, ZIMNA I GORĄCA - NAJNOWSZA TECHNOLOGIA NA TWÓJ UŻYTEK I ZADOWOLENIE

   Dystrybutory wody ecofuen-t , ecofuen-t plus i ecofuen-t direct  są higienicznymi i estetycznymi urządzeniami, które oczyszczają wodę wodociągową z zanieczyszczeń chemicznych i bakteriologicznych stwarzających zagrożenia zdrowotne, jak również z chlorku i wolnych gazów powodujących zły smak i zapach wody.

   Elektroniczny regulator temperatury wody umożliwia natychmiastowe uzyskanie gorącej wody o temperaturze powyżej 85 °C oraz zimnej ponizej 10 °C.

   Nowoczesna i funkcjonalna obudowa została zaprojektowana z myślą o łatwości i bezpieczeństwie obsługi oraz minimalnej potrzebie jej czyszczenia.

   Sercem systemu jest membrana odwróconej osmozy TFC - czyli zespół półprzepuszczalnych błon cienkowarstwowych. Połączona z filtrami wstępnymi z włókniny polipropylenowej oraz węgla aktywowanego z łupin kokosowych pozwala uzyskać wodę pozbawioną takich zanieczyszczeń jak: trujące i rakotwórcze związki chemiczne, metale cieżkie, bakterie i wirusy.

    Doskonałość systemów ecofuen-t polega na zastosowaniu technologii 4-stopniowego oczyszczania wody.

1.    Filtr wstępny 5 mikronowy z włókniny
polipropylenowej usuwa większe nierozpuszczone w wodzie zanieczyszczenia mechaniczne jak rdza, zawiesiny, piasek, muł, itp.
 
2.    Filtr węglowy z łupin kokosowych eliminuje chlor i część zanieczyszczeń organicznych.
 
3.    Membrana osmotyczna usuwa 96 - 99% wszelkich rozpuszczonych w wodzie związków, jak również bakterie i wirusy.
 
4.    Końcowy filtr węglowy - mineralizujący usuwa substancje lotne nadając wodzie specyficzny smak naturalnej wody źródlanej nasycając ją niezbędnymi dla zdrowia pierwiastkami.
 
    Dystrybutory wody ecofuen-t to doskonałe, estetycznie wykonane urządzenia przeznaczone dla gastronomii, biur, zakładów pracy, domów, mieszkań, wszelkich instytucji użyteczności publicznej oraz dla wszystkich ceniących sobie wygodę, komfort i użyteczność.

    Zasadniczą częścią urządzenia jest wysokiej klasy filtr odwróconej osmozy, który eliminuje praktycznie wszystkie zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie wodociągowej gwarantując całkowicie czystą i zdrową wode.

    Dystrybutory wody ecofuen-t po bardzo prostym podłączeniu do sieci wodno - kanalizacyjnej, zapewniają pracownikom, klientom, gościom i Tobie samemu nieograniczony i natychmiastowy dostęp go wody zimnej i gorącej, gotowej do bezpośredniego spożycia w ilości 8 lub 20 litrów na godzinę oszczędzając czas i pieniądze.

Zainteresowanych w zakresie doboru urządzeń oraz kalkulacji cenowej prosimy o kontakt e-mailowy, lub telefoniczny 71 342-15-95 oraz 601 702-938.